2 000 HUF
Max Nordau: Die conventionellen Lügen der Kulturmenschheit. Lipcse, é.n. (1910 k.), B. Elischer Nachfolger. Német nyelven. 62. és 63. ezer. Kiadói Jugendstil (szecessziós) egészvászon-kötés, festett felsÅ‘ lapélekkel, gerincen és borÃtón apró kopásnyomokkal, elÅ‘zéklapokon és cÃmlapon régi intézmény bélyegzÅ‘vel, volt könyvtári példány, jó állapotban.