19275.
463. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet elÅ‘készÃtése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal.