2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Lenhossék Mihály: A sejt és a szövetek. Az általános szövetek vázlata. Bp., 1918, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, erotikus ex libris-szel: "Dr. Geréb Lajos Könyveiből."