John H Perry: Vegyészmérnökök kézikönyve. Szerk.: Robert H. Perry, Cecil H. Chilton, Sidney D. Kirkpatrick. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Péch Antal: Alsó-Magyarország bányamivelésének története III.: 1650-1750. 2. köt. S. a. r.: Kosáry Domokos. Bp., 1967, MTESZ házi nyomdája. Megjelent 200 példányban. Kiadói papírkötésben, borító hátoldalán néáhány apró folttal, egyébként jó állapotban. Csak a 2. kötet!
Richard Rothe 3 műve:
Der Baum im Zeichenunterricht.;
Der Weg zur Farbe.;
Technische Winke für den Zeichenunterricht.
Bücherei der "Quelle". Heft 8., 37., 38. Wien- Leipzig, 1928-1933., Deutsche Verlag für Jugend und Volk. Német nyelven. Kiadói papírkötések, a 2. kötet gerince és kötése javított, a 3. könyv borítója javított és könyv sarkain szamárfülekkel.
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. Francia szabás. Bp., Műszaki Könyvkiadó, 1983. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain apró kopásokkal
A magyar kőolaj és gázipar fejlődése felszabadulásunk óta. Szerk.: Bese Vilmos. Bp., 1965, OKGT. Benne 1965-ös vezérigazgatói "forma" levéllel. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2100 példányban.
Olajbányászok a nagyalföldön. Szénhidrogén-kutatás és termelés a Magyar Alföldön 1971-ig. Szerk.: Simon Béla. "Belső használatra." hn., 1971, Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáztermelő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.