19005.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
9 000 HUF
1900 Die Pariser Weltausstellung in Worth und Bild. Szerk.: Dr. Geoerg Malkowsky. Berlin, 1900., Kirchhoff & C., XVI+500 p. Német nyelven. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal, több magyar vonatkozásúval: Zsolnay, vadászat, méhészet, lótenyésztés, militária stb.. Kiadói aranyozott, kissé kopott egészvászon-kötés, utolsó 12 oldal hiányzik.