19165.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
2 db könyv: Marius Magnien: Tibet régen és ma. Ford.: Benkő Gyula. Bp., 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3000 példányban. + G. Mencer - Z. F. Slavik: Az Antarktisz. Ford.: Dróth Józsefné. Bp., 1961, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel.