19062.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia Ãrásban és képben 4 db kötete. Hiányos lapokkal: Dunántúl (cÃmlap hiány), Tengermellék és Dalmáczia (elsÅ‘ 3 lap hiányzik), FelsÅ‘_Magyarország (cÃmlap hiány), Csehország II. (cÃmlap hiány) Sérült megviselt félvászon kötésekben.