19213.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
Dr. Jakucs László: Aggtelek és környéke. (Az Észak-Borsodi Karsztvidék) Útikalauza. Bp., 1961. Sport. Második átdolgozott és bÅ‘vÃtett kiadás. Számos ábrával, fotóval, kihajtható térképpel és térképmellékletekkel. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.