19146.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.