19168.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Gróf Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Budapest, 1910, Franklin. Hatodik kiadás. 160 p. Kissé kopott félvászon kötésben, borítón és belső kötéstáblán régi címkével, előzéklapon és hátsó szennylapon régi ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.