19147.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
Juhász Vilmos: Svájc. A világ népei 2. sz. Bp., 1933, Pantheon (Globus-ny.), 71+(1) p.+ 1 (kihajtható, színes) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.