19241.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Magyarország helységnévtára 1937. II. Betűrendes rész. a) Mai Magyarország. b) Az elcsatolt területek községei és közigazgatási beosztása. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. (Bp., 1937, Hornyánszky Viktor-ny.), 1 sztl. lev.+ 87-821 p.+ (3) p. Korabeli, átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.