19001.
463. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
28 000 HUF
Szabolcs vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monografiája. Bp.,(1900), Apollo,(Légrády-ny.),XV+574 p. +12 (közte 4 szÃnes tábla) t. + 2 (Szabolcs vármegye térképe, NyÃregyháza térképe) t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, szÃnezett lapszélekkel, kissé kopott borÃtóval, a gerincen apró sérüléssel, a cÃmlap elÅ‘tti lapon szakadással, a cÃmlapon régi intézményi bélyegzéssel.