5 db Sopronnal kapcsolatos kiadvány: A Zettl-Langer gyűjtemény Sopronban.; Sz. Póczy Klára: Scarbantia. A római kori Sopron.; A szép Sopron. Soproni képeskönyv. Összeáll: Dr. Heimler Károly.; Soproni Szemle 2 db száma (X. évf. 3. sz. és XXI. évf. 3. sz.) Vegyes állapotban.
Dr. Rell Lajos: A Békéscsabai Múzeum. Története, épületének és gyűjteményének leírása. 1914, Békéscsaba, Békéscsabai Múzeum-Egyesület, kiadó sérült papírkötés, széteső állapotban.
Dr. Bodnár Gyula (szerk.): Esztergom. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, borító szakadozott
Soproni vezető utcanévjegyzékkel és a Soproni hegység térképe. Szerk.: Seidl János Ferenc. (Sopron), 1943, magánkiadás (Goldschmied S.-ny.), 64 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. Térkép nélkül!
Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz. Szigetköz. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötésben, térképmelléklettel, kissé kopott borítóval és gerinccel, volt könyvtári példány.
Rezsny Aurél - Medriczky Andor: Az utca rendje. Bp., 1939, (Nádor-ny.), VI+496 p. Kiadói aranyozott és ezüstözött, dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült borítóval, helyenként foltos.
id. Berecz Sándor Szerk.: Huzsvár László
Pusztatemplom - Egy darab Szentföld (az aracsi bencés apátság története) Temerin, 1970. 191p. Kiadói papírkötésben