A lőcsei királyi katholikus főgymnasium 1880-1881. tanévi értesítője. Szerk. Halász László igazgató. Belhyna Gyula: Néhány szó Arany Jánosnak "Az elveszett alkotmány" czímű víg eposzáról. Lőcse, 1891, Reiss Józs. T. Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, foltos ás kissé sérült borítón címkével, Ballagi Aladár (1853-1928) történész, nyelvész gyűjteményi pecsétjével. + Az eperjesi királyi katholikus főgymnasium 1890-1891. tanévi értesítője. Közzéteszi: Schlott Gyula igazgató. Belhyna Gyula: Néhány szó Arany Jánosnak "Az elveszett alkotmány" czímű víg eposzáról tanulmányával. Lőcse, 1891, Reiss Józs. T. Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány, sérült gerinccel, foltos és sérült borító elvált a könyvtesttől, címlap széle sérült, címlap és első néhány lap jobb felső sarkában hiányos, utolsó néhány lap és borító hátoldala hiányzik.
Wölfel, Samuel: Beyträge zur Geschichte des evang. Gymnasiums A. B. in der königl. Freystadt Modern. Ein Denkmal der Dankbarkeit gegen alle Wohlthäter desselben und vorzüglich gegen die grossmüthigen Beförderer ihres Schulenbaues. Bearbeitet für den frohen Tag de Weihe des neuerbautebn Schulgebäudes von - -. Preßburg, 1826, S. Ludwig Weber, 44+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, javított borítóval, a borítón és a címlapon bejegyzéssel, a címlap két oldalán bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal.
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. V. rész.
A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1900, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 171 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, széteső állapotban.
Szentimrei Jenő: Harc az állandó színházért Marosvásárhelyen. 1780-1945. Marosvásárhely, 1957, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 2150 példányban.
Christmann, Fr.: Australien: Geschichte der Entdeckungsreisen und der Kolonisation. Bilder aus dem Leben in der Wildnis und den Stätten der Kultur der neuesten Welt. Lipcse, 1870, Otto Spamer. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászonkötés, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, foltos és kopott borítóval, címlapon régi tulajdonosi bélyegzéssel, foltos lapokkal.
Przekroje Geologiczne Przez Polske, 2 kötet: Stanisław Sokołowski: Tatry. + Władysław Pozaryski: Budowa geologiczna Polski. Warszawa, 1958-1959, Wydawnictwa Geologiczne. Lengyel nyelven. Térkép-mellékletekkel. Kiadói tűzött papírkötés.