Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 137
3072047
33256
463
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1971. "Pest Vác 125 éve" műgyantás bronz jelvény (23x23mm) T:AU
4 000 HUF
3017141
33257
463
Numismatics
1 000 HUF
3033142
33258
463
70000
Numismatics
70 000 HUF
3033159
33259
463
70000
Numismatics
70 000 HUF
3112765
33260
463
Numismatics
~1980. "Kiváló Feltaláló Arany fokozata" műgyantás kitüntetés miniatűrrel, eredeti, kissé megviselt tokban T:AU kis kopás a zománcon
1 200 HUF
3079006
33261
463
600
Numismatics
~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban, kitűzővel (42x40mm) T:XF patina, a kitűző tű része letört 3115411
33262
463
Numismatics
1985. "A Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 599
2 000 HUF
2853194
33263
463
Numismatics
4 000 HUF
3116661
33264
463
Numismatics
1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban (36mm) T:AU patina NMK 714.
2 400 HUF
3073389
33265
463
24000
Numismatics
1989. "Büntetésvégrehajtási Szolgálati Érem arany fokozata" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés (későbbi, Pénzverőben készült utángyártás?) T:UNC / Hungary 1989. "Service Medal of the Penal Authorities, Golden Grade" gilt, synthetic resined metal decoration (later piece from the National Mint?) NMK 725.
24 000 HUF
3085359
33266
463
Numismatics
~1990. "Babér- és tölgykoszorúk által határolt koronás magyar címer" bronz emlékérem, hátoldalán felfüggesztéshez rögzítőpontok (5db) (4db 46x49mm, 1db 37x39mm) T:AU a kisebben nincsenek rögzítőpontok
3 000 HUF
3072081
33267
463
Numismatics
~1990. "Videoton R.t. - Budapest" festett jelvény (13x37mm) T:AU
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035