Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. Friedrich" Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU lekopott aranyozás, patina
Ausztria 1905. "Antropológiai Kongresszus - Salzburg" fém emlékérem kitűzővé alakítva, hátoldalán "Gustav Deschler Vereinszeichenfabrik München" gyártói jelzéssel (37mm) T:1- kis patina Austria 1905. "Anthropological Congress - Salzburg" metal commemorative medallion turned into badge, with "Gustav Deschler Vereinszeichenfabrik München" maker's mark on the back (37mm) C:AU small patina
Ausztria 1959. "A 7. Világifjúsági és diáktalálkozó" aranyozott fém jelvény mellszalagon T:XF ph Austria 1959. "Preisträger der 7. Weltfestspiele, Wien (7th World Festival of Youth and Students)" gilt metal badge with ribbon C:XF edge error
Belgium 1867. "Adminisztratív Szolgálati Érdemérem, bronz fokozat" kitüntetés miniatűrje szalaggal T:AU Belgium 1867. Miniature of the "Civil Decoration for Long Service in the Administration, Bronze Medal" decoration with ribbon T:AU
Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear
Belgium ~1900. "Szakmai Szövetség / II. Osztály" jelzetlen zománcozott kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Belgium ~1900. "Professional Union / 2nd Class" enamelled decoration without hallmark, with original ribbon C:VF