Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 137

DN "MAORT (Magyar-Amerikai Olajipari Részvénytársaság)" zománcozott, ezüstözött fém gomblyuk jelvény (19x16mm) T:XF,VF hátoldalán a rögzítő sérült, javított
33280.

3 000 HUF
7,77
8,57
15

DN Vasutas mozdonyt ábrázoló, zománcozott bronz jelvény (29mm) T:XF kissé sérült zománc
33281.

2 000 HUF
5,18
5,71

DN Galambot ábrázoló bronz jelvény nemzetiszín szalaggal (20x16mm) T:AU
33282.

3 000 HUF
7,77
8,57

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
33283.

3 000 HUF
7,77
8,57

33284.

3 800 HUF
9,84
10,86

Ausztria 1905. "Antropológiai Kongresszus - Salzburg" fém emlékérem kitűzővé alakítva, hátoldalán "Gustav Deschler Vereinszeichenfabrik München" gyártói jelzéssel (37mm) T:1- kis patina Austria 1905. "Anthropological Congress - Salzburg" metal commemorative medallion turned into badge, with "Gustav Deschler Vereinszeichenfabrik München" maker's mark on the back (37mm) C:AU small patina
33285.

10 000 HUF
25,91
28,57

Ausztria 1959. "A 7. Világifjúsági és diáktalálkozó" aranyozott fém jelvény mellszalagon T:XF ph Austria 1959. "Preisträger der 7. Weltfestspiele, Wien (7th World Festival of Youth and Students)" gilt metal badge with ribbon C:XF edge error
33286.

5 000 HUF
12,95
14,29

Belgium 1867. "Adminisztratív Szolgálati Érdemérem, bronz fokozat" kitüntetés miniatűrje szalaggal T:AU Belgium 1867. Miniature of the "Civil Decoration for Long Service in the Administration, Bronze Medal" decoration with ribbon T:AU
33287.

3 000 HUF
7,77
8,57

33288.

4 000 HUF
10,36
11,43

Belgium ~1900. "Szakmai Szövetség / II. Osztály" jelzetlen zománcozott kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Belgium ~1900. "Professional Union / 2nd Class" enamelled decoration without hallmark, with original ribbon C:VF
33289.

10 000 HUF
25,91
28,57

Belgium DN Cu belga cserkészjelvény (24x16mm) T:UNC,AU Belgium ND Cu belgian scout badge (24x16mm) C:UNC,AU
33290.

3 600 HUF
9,33
10,29

33291.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF