Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "II. Országos Rendőrtiszti Csapat Kardvívó Verseny 1925. V. 13. I. díj" gravírozással (51mm) T:XF
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Evezős Szövetség" bronz díjérem, hátoldalán "vidéki kormányos egyes bajnokság 1936. VI. 14. II." gravírozással, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (50mm) T:AU kis patina
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
Dabóczi Mihály (1905-1980) 1938. "Kabos Endre a kardvívás Olimpiai Bajnoka 1936" bronz emlékérem (49mm) és "Párbajtőr csapat bajnokság 1938. március 15." bronz lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (50x18mm) márvány posztamensre rögzítve (99x149x20mm) T:XF patina
Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph
Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "1939. I. 27." ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina