Amerikai Egyesült Államok ~1980. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában" ezüstözött fém emlékérem (62mm) fatáblán (177x255mm), elismerő fém táblával (127x101mm) T:AU USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America" silver plated metal commemorative medallion (62mm) on wooden table (177x255mm), with appreciative metal table (127x101mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok 2011. "2001. szeptember 11. nemzeti emlékérem" Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (~31g/0.999/40mm) T:PP USA 2011. "2001 September 11 National Medal" Ag commemorative medallion in capsule, in original decorative case, with certificate (~31g/0.999/40mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok DN "Amerikai Filatéliai Társaság / Barátság bélyegeken keresztül" ezüstpatinázott bronz érdemérem "Aladar Szepes" nevére gravírozva (57mm) T:AU USA ND "Americans Society of Philatelic / Friendship Thru Stamps" silver patinated bronze medallion engraved for "Aladar Szepes" (57mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok DN "Védelmi Orientációs Konferenciai Egyesület (DOCA)" bronz emlékérem, peremén "Blackinton" gyártói jelzéssel (76mm) T:AU USA ND "Defense Orientation Conference Association (DOCA)" bronze commemorative medallion with "Blackinton" makers mark on the edge (76mm) C:AU
Ausztria 1856. "A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI" kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. "Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI)" double-sided bronze medalli...
Ausztria ~1894. "Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I" Ag emlékérem, peremen "A. Richter 1849-1894" felirattal. Szign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) T:AU patina Austria ~1894. "Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I" Ag commemorative medallion with "A. Richter 1849-1894" inscription on the edge. Sign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) C:AU patina
Ausztria 1903. "Anton Scharff" halálának emlékére készített jelzett Ag emlékérem. Szign.: Neuberger (36mm) T:F ph. / Austria 1903. "Anton Scharff" hallmarked Ag medal commemorating his death. Sign.: Neuberger (36mm) C:F edge error
Ausztria 2002. "Schönbrunn" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. "Schönbrunn" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP