Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): A magyar királi (király) koronázási ruhában. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben, 26,5×18 cm
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Tsászári s királyi magyar lovas katona. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Lap széle vágott. Üvegezett fakeretben, 25×18,5 cm
Magyar Pantheon az 1825-1827. Pozsonyban tartott országgyűlések emlékezetére. Alapította 's kiadta Ponori Thewrewk József. Az ismeretlen teljes sorozatból 15 db rézmetszetű portré, egyházi és világi főemberek portréja az ábrázolt személy kézjegye és titulusa, alatta címere. 23x32 cm Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben, egy-két lapon foltok. + sorozat 2. és 3. füzetének jó állapotú borítói, rajtuk a képek jegyzékével., Maguk a borítók nagyon ritkák.
1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Mária-kegykép a krisztinavárosi Havas Boldogasszony-templom oltárán (Altare B. Mariae Virg. in Ecclesia Budae in Christinopoli, Archidioecesi Strigonien). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap széle kissé sérült, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
Citerajátékos (Zitherspieler), 1890-1900 k. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. J. Grammer, München kiadása. Dekoratív. kissé sérült fakeretben. 23x27,5 cm