1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Dirck van Bergen (1645-1700) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Táj emberekkel és állatokkal (Am Flusse, The river's bank). Acélmetszet, papÃr. Jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Lapszéli néhány apró folttal. 11,5x16,5 cm.