1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Rieti és Vitri (Nápoly közelében). Acélmetszet, papír, jelzett a metszete. XIX. sz. közepe. Lapszéli néhány kevés apró folttal. 11x15,5 cm.