11057.
463. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 000 HUF
Vegyes kisgrafika és ex libris tétel, össz. 4 db: Feszt László, ifj. (1957-): Gúzsba kötött. Nyomat, papír, jelzett. 13×8,5 cm. + Pavel Hlavaty (1943-): Bartók - ex libris Tiborné Krajcsi. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (12/50). 13,5×9,5 cm. stb.