10827.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
FJ jelzéssel: Ház a vadonban. Olaj, vászon Jelzett, keretben, Vászon egy része a vákráma hátán, tehát a kép nagyobb volt. 70x50 cm