10898.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 500 HUF
19,43 EUR, 21,43 USD
Farkas M jelzéssel. Csendélet, 1957. Olaj, karton. Szélén apró sérüléssel. Fakeretben. 51x38 cm