10785.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Jelkzés nélkül, XIX. sz. festő. Kislány portréja. Olaj, vászon. javított. Dekoratív fakeretben, 53,5x43,5 cm