11016.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Jelzés nélkül: FürdÅ‘zÅ‘k. Olaj, vászon. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben, 51×74 cm