10792.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. második fele: Sétálók a vízparton (Duna?). Olaj, karton. Fakeretben. 50x70 cm.