11031.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Jelzés nélkül, össz. 10 db rajz: Utcarészletek, vízparti tájak, portrék. Ceruza, tus, kréta, papír. Egyik lap széle sérült. 30x22 cm körüli méretekben.