10947.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve. 51x74 cm.