10959.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel és jelzés nélkül, többféle alkotó, össz. 9 db mű: Utcarészletek emberekkel, portré, templom, harangláb stb.. Ceruza, szén, papír, részben sérült, 26x17,5 és 29x41,5 cm közötti méretekben.