10910.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 500 HUF
19,43 EUR, 21,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Sétálók. Olaj, falemez, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30×40 cm