10861.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Schwarzkopf jelzéssel: Tengerparti jelenet, 1891. Olaj, vászon. Hátoldalán londoni művészellátó vagy képkeretező nevével. Dekoratív keretben, 51×61 cm.