10870.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Sz (?) jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Rom. Tus, papír. Kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20x15,5 cm