10875.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
Sziklay B jelzéssel: Dóm, Milánó. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 21×29 cm