40 000 HUF
1954. évi labdarúgó V.B. magyar résztvevői. Büzskeségeing Különféle művészek, össz. 14 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Grosics, Czibor, Kocsis, Hidegkuti, Buzánszky stb.), Szepesi Györgyről készült portré és a Népstadion madártávlatból. Litográfia, papír. Jelzett Fiatal festőművészek alkotó közössége. Sérült, foltok kiadói papírmappában. Lapok jó állapotban. ca 35x50 cm