Number of items: 752

Józsa János (1936-2016): Betlehemesek. Színes fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Körbevágva. 23x34 cm
10337.

4 200 HUF
11,14
12,00
Józsa János (1936-2016): Vidámpark. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat próba 1 feliratttal. Lap bal szélén apró sérülésekkel. 25x68,5 cm
10338.

Józsa János (1936-2016): Vidámpark. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat "próba 1" feliratttal. Lap bal szélén apró sérülésekkel. 25x68,5 cm

5 000 HUF
13,26
14,29
10339.

85 000 HUF
225,46
242,86
10340.

15 000 HUF
39,79
42,86
10341.

8 000 HUF
21,22
22,86
10342.

85 000 HUF
225,46
242,86
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): A hall terve, Lapis Refugii, Bejárat a zeneszobába, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16x22 cm
10343.

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "A hall terve, Lapis Refugii, Bejárat a zeneszobába", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16x22 cm

8 000 HUF
21,22
22,86
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): Lapis Regugii - Műterem, fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, körebvágott, 11x16 cm
10344.

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Regugii - Műterem", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, körebvágott, 11x16 cm

6 000 HUF
15,92
17,14
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): Lapis Refugii - Lakóház délkeletről, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 8,5x16,5 cm
10345.

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Lakóház délkeletről", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 8,5x16,5 cm

6 000 HUF
15,92
17,14
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): Lapis Refugii - Zeneszoba - Kék - Barna, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott,9x16,5 cm
10346.

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Zeneszoba - Kék - Barna", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott,9x16,5 cm

6 000 HUF
15,92
17,14
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): Sirató, klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 14x9 cm
10347.

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 14x9 cm

6 000 HUF
15,92
17,14
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): Rajzolta, fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, körbevágott, 16x11 cm
10348.

8 000 HUF
21,22
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF