Paintings and graphics Number of items: 752
2874270
10470
463
Other collectibles
5 000 HUF
3078459
10471
463
Other collectibles
18 000 HUF
3078140
10472
463
Other collectibles
Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
10 000 HUF
3068701
10473
463
Other collectibles
9 000 HUF
3072276
10474
463
46000
Other collectibles
Georg Molnar (?-?): Furcsa párbeszéd. Akril, papír. Üvegezett fakeretben, 49×31,5 cm
46 000 HUF
3073295
10475
463
38000
Other collectibles
38 000 HUF
3070993
10476
463
Other collectibles
Mikus Gyula (1905 - 1996): Kiállítási grafika. Linómetszet, papír, Jelzett a metszeten 18x42 cm Hajtva
3 000 HUF
3091174
10477
463
Other collectibles
Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Színes erdélyi táj. Olaj, vászon. Jelzett. 50×50 cm.
16 000 HUF
3091146
10478
463
28000
Other collectibles
Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm.
28 000 HUF
2956080
10479
463
60000
Other collectibles
Mizser Pál (1941-2021): Ülő nő, 1967. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka, fakeretben, 80x60 cm. 448
60 000 HUF
3079848
10480
463
48000
Other collectibles
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Égitest. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 56×68 cm
48 000 HUF
3056053
10481
463
Other collectibles
Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj, (1910?). Tus, akvarell, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal, kissé foltos, 21x34 cm.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035