Paintings and graphics Number of items: 752
2993828
10674
463
48000
Other collectibles
48 000 HUF
3097573
10675
463
24000
Other collectibles
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 59/130. 25,5x33 cm.
24 000 HUF
3092545
10676
463
Other collectibles
Tóth Sándor (1937-): Porta deszkarítéssel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 40×60 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
16 000 HUF
3091396
10677
463
40000
Other collectibles
40 000 HUF
2750683
10678
463
Other collectibles
18 000 HUF
3119772
10679
463
34000
Other collectibles
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
34 000 HUF
3108918
10680
463
Other collectibles
Ujváry Lajos (1925-2006): Női akt, 1960. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 30,5x17 cm
6 000 HUF
3108912
10681
463
Other collectibles
Ujváry Lajos (1925-2006): Budaörsi részlet, 1968. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent. 23x20 cm
5 000 HUF
3120717
10682
463
Other collectibles
Udvardi Gyula (1925-2016): 2 db vázlatfüzet kb. 42 db rajzzal. Klf. technikák, papír, jelzett a vázlatfüzetek borítóján, 15x24 és 25x32 cm méretekben
9 000 HUF
3118968
10683
463
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28x40 cm
10 000 HUF
3112679
10684
463
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Párizs, szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33×25,5 cm
9 000 HUF
3112677
10685
463
Other collectibles
Udvary Pál (1900-1987): Szajna-part, Párizs, litográfia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035