10042. 463. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Artner Margit (1954-): Halak. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/100). Foltos. Üvegezett fakeretben. 11,5×8,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras