10076. 463. Closed Online auction Paintings and graphics
60 000 HUF
0 HUF
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed.
Photo of the item taken by : pk