44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Ünnep. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm