28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Boleradszky Benő (1885-1957): Angóra macskák. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Hátoldalon Kovács Sándorné szegedi képkeretező címkéjén feliratozott és datált (1943) Dekoratív, sérült fakeretben. 59x78 cm