7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Borbély Béla (194?-2019): Zsuzsanna lak, Parád. Zsírkréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x49 cm.