28 000 HUF
Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül), 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/45), 65×89 cm / László Dús (1941-): Untitled, 1994. Lithograph on paper, signed, numbered (45/45), framed, 65×89 cm