10203. 463. Closed Online auction Paintings and graphics
34 000 HUF
0 HUF
Félegyházi László (1907-1986): Női portré. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56,5×50 cm
Photo of the item taken by : pelikán kristóf