36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Konecsni György (1908-1970), Szabó Vladimír (1905-1991), Zádor István (1882-1963) stb.: Tanácsköztársaság témájú grafikák, össz. 14 db. Klf. technikák (sokszorosított grafika), papír, mindegyik jelzett. Kissé kopott egészvászon mappában.