10378. 463. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Konecsni György (1908-1970): Zápor. Színezett rézkarc, papír, papír, jelzett. Lap széle kissé elszíneződött. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5×39,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras