8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Peter Tom-Petersen (1861-1926): Rothenburg ob der Tauber (Németországban), 1905. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle sérült, 32,5×23 cm