10558. 463. Closed Online auction Paintings and graphics
3 400 HUF
0 HUF
Réti Mátyás (1922-2002): Öregfalu. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/44), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 23×35 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras